Mevlani dhe Albulena në lidhje? Kjo është e vërteta

By

Së fundmi në media dhe rrjete sociale qarkulluan zëra se Mevlani dhe këngëtarja Albulena Ukaj kanë nisur një lidhje.

Ata u shfaqën shumë të afërt në disa fotografi dhe video që u publikuan.

A kanë nisur ata të dy lidhje? Materiali i mëposhtëm ua zbulon të vërtetën e të gjitha pretendimeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm