Mësohet kur do të publikohet kënga e re e Dhurata Dorës (FOTO)

By

Dhurata Dora më në fund ka zbuluar ditën kur do të publikojë këngën e saj të re.

Këngëtarja festoi mbrëmë ditëlindjen dhe të njëjtën natën zbuloi se projekti i saj i ri i punuar në Redbox, do të dalë të enjten.

Kjo këngë vjen pas mega-hitit “Zemër” në bashkëpunim me Soolking dhe ky i fundit “Te Quiero” me Maitre Gims.

Nuk ka detaje të tjera rreth projektit të ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm