Mes sportives dhe seriozes: Eni Koçi ngjall debat me fotot e fundit

By

Rrjetet sociale janë shndëruar në prioritet për këngëtaren Eni Koçi.

Fotot profesionale i kanë sjellur qindra mijëra ndjekës dhe rrjedhimisht edhe mundësi për promovimin e biznesnit të saj.

Por, imazhet me të cilat ka nisur pranverën, e kanë ngrohur rrjetin goxha.

Këngëtarja është shfaqur me një kombinim mes seriozes dhe sportives, e veshur e tëra në të zezë duke lënë pa fjalë ndjekësit e shumtë.

Lum Genci, apo jo? /Prive.al

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

I haven't made any bad decisions lately….I'm getting bored?

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Artikuj të ngjashëm