Mes rreshtave të “Po e Zi” nga Bim Bimma (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, reperi Bim Bimma, promovoi librin e tij “Po e zi”.

Poezitë në libër janë të shkruara në gegërisht dhe i dedikohet djalit të tij Gegës.

Kush ishte i pranishëm nga kolegët e tij në këtë ngjarje të rëndësishme për të dhe pse vendosi të realizonte një libër të tillë, e kuptoni nga vet reperi përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm