Merr fund zyrtarisht, martesa e çiftit të njohur të showbizit

By

Usher dhe gruaja e tij Grace Miguel kanë paraqitur zyrtarisht letrat për divorc pas ndarjes në fillim të këtij viti, transmeton Klan Kosova.

Usher dhe Grace njoftuan ndarjen e tyre në mars me anë të një deklarate të përbashkët por nuk i dorëzuan dokumentet deri tani.

Dyshja filloi të takohej në vitin 2009. Grace vazhdojë më pas të shërbejë si menaxhere e Usher.

Çifti u martua pa zhurmë në shtator të vitit 2015. Ata nuk kanë asnjë fëmijë.

Artikuj të ngjashëm