Merr fund pritja! Kjo është kënga e parë e Melisës

By

Melisa e “Përputhen” ka publikuar këngën e saj të parë.

“U kry” titullohet kënga e cila është e realizuar nga Bini Nebihu, nën kompaninë e të cilit është Melisa në rrugëtimin e ri.

Bukuroshja ka deklaruar në postimin e saj se muzika ka qenë një synim dhe plan i saj për të paktën shtatë vitet e fundit.

Një intervistë ekskluzive e Melisës ju vjen sonte nga ora 22:00 në Prive për prapaskenat e këtij projekti dhe jo vetëm! /Prive.Al

Artikuj të ngjashëm