Merr fund kurreshtja! Kështu do duket Era në klipin e ri

By

Pritja e madhe për këngën e re të Era Istrefit duket se do marrë fund shumë shpejt, më në fund!

Pas inqizimit në studio të këngës së re me reperin e njohur French Montana tashmë finalizimet janë bërë edhe për videoklipin i cili u xhirua në Los Angeles gjatë kësaj jave që po e lëmë pas.

E pak nga shesh xhirimet, Era ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Ajo ka shfaqur vetën në një sekuencë ku dominon ngjyra e verdhë për të në konfirmuar sërish se ngjyrat e ndezura nuk do mungojnë dhe në fakt do jenë në sinkron me projektin shumë ritmik.

Ndonëse jo zyrtarisht, mendohet se ‘No I Love Yous’ do të publikohet me datë 25 të këtij muaji. /Prive.al/

Yu ready for #NoIloveYous ft @frenchmontana ?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Artikuj të ngjashëm