Mënyra si e përjeton këngën e Yll Limanit ky vogëlush do t’iu emocionojë pa masë

By

Muajin e kaluar Yll Limani lansoi një këngë e cila u bë himn dashurie për shumë çifte.

Këngëtari publikoi “Ty”, një këngë dashurie që të ngelej në mendje dhe të ngjallë ndo ndjenjë dashurie që ekziston në trupin tënd.

Por më së bukuri e ka përjetuar një vogëlush, të cilin kënga e Yllit po e bën të qajë meqë përçon aq shumë emocion.

Tek pjesa e refrenit, bebushi mërrolet dhe fillon të qajë, edhepse kjo është një këngë lumturie dhe dashurie! /Prive.al

View this post on Instagram

😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Artikuj të ngjashëm