Mentor Haziri sjell një projekt shumë romantik

By

Projekti i fundit i Mentor Hazirit i dedikohet një vajze me emrin Mara  ku edhe titulli i këngës është “Mara”.

Ashtu sic kishte paralajmëruar projekti i ri nuk vonoi dhe  publikua gjatë ditës së sotme.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Eriona Rushiti, në back-vokal Sharon Gaynor, kurse miksimin e bëri Pete Maher.

Këtë këngë e përcolli me klarinet Brendan Doyle, me violinë Lynda O’Connor, kursevideoklipi u punua nga Fole Publishing.

Ndiqni projektin e tij të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm