Mentor Haziri publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Mentor Haziri e ka publikuar këngën e re.

Artisti solli me videoklip projektin e titulluar ‘Kom me t’lanë’.

Për muzikën dhe tekstin u përkujdesën Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku ndërkaq përgatitjen e bëri Irkenc Hyka.

Më poshtë mund ta shihni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm