Mëngjesi Agnesa Vuthajt gjithnjë i njëjtë, bukuroshja shqiptare ha shumë shëndetshëm (VIDEO)

By

Miss Kosova, Miss Albania e përfaqësoi bukurinë shqiptare në Miss Universe vjet më parë.

Agnesa Vuthaj, vajza e bukur nga Istogu pati suksese të jashtëzakonshme në fushën e bukurisë e në karrierë, sepse tani ajo drejton edhe një linjë të sajën veshjesh.

Vuthaj ka një jetë dinamike, megjithatë ende po e ruan freskinë e bukurinë dhe këtu me patjetër e ndihmon shprehia e ushqyerit shëndetshëm.

Në një intervistë për Prive, në përgjigjet e “50 Pyetjet” e muajit, Vuthaj ka rrëfyer se gjithnjë për mëngjes përgatit një pije, smothie, të gjelbër me të gjithë përbërësit që asaj i duhen gjatë tërë ditës.

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN E SAJ NË PRIVE:

Artikuj të ngjashëm