Mëngjes “i nxehtë” nga Vildane Zeneli!

By

Vildane Zeneli është bukuroshja me prejardhje nga Kosova por që është rritur në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Karriera e saj si modele është mjaft e bujshme. Në vitin 2009 ajo u përzgjodh si Miss Kosova e poashtu edhe Miss Diaspora Models International.

Suksesi i saj nuk ndalet me kaq. Ajo është bërë e njohur edhe si imazhi zyrtar i Beats by Dre e gjithashtu edhe si modele e Ford Models.

Aktive e gjejmë edhe nëpër rrjetet sociale. Këtë mëngjes modelja ka postuar dy fotografi në profilin e saj të Instagramit në të cilën nuk ka hezituar të shfaqë linjat e saj e ku padyshim duket shumë sensuale dhe me një bukuri të padiskutueshme. Atë jemi mësuar ta shohim vazhdimisht me fotografi “të nxehta” edhe në fotografitë e mëparshme. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm