Menaxheri i Getit dhe Majk, bëhet baba (FOTO)

By

Menaxheri i Getoar Selimit dhe Majk, dikur i tërë grupit Babastars, Dekorim Sahiti, është bërë baba.

Ai dhe bashkëshortja e tij kanë mirëpritur në jetë një djalë sot i cili quhet Noah.

Ky është fëmija i tij i parë.

Nëse nuk e dini, Dekori është edhe vëllai i dizajnerit të njohur shqiptar, Valdrin Sahitit.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm