“Melodi” kënga e radhës nga KINO

By

Kino ka publikuar një tjetër produksion muzikor me videoklip. Kjo këngë mban titullin “Melodi” e cila është shkruar në tekst nga vet ai teksa pjesa tjetër ka bashkëpuntorë producentin Ridvan Bajrami (Mr Entertainment) në muzikë e teksa në klip Focus Film. Producent i këtij projekti është Egzon Muqaku.

Kjo këngë trajton një temë dashurie dhe i shkon fiks këtij muaji që njihet si ai i dashurisë.

E ndërsa vizualizimi i saj përshtatet me ngjyrat e stinës e realizuar në natyrë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm