Melindës i ndodhë e papritura me këngën e re, ka një mesazh publik

By

Para pak ditësh, Melinda ka publikuar një freestyle me titull “24 Bars”.

Ky projekt i realizuar në kohë pandemie, ka arritur mbi 1.5 milion klikime në YouTube por një gjë nuk po shkon siç duhet sipas saj.

Para pak minutash, reperja hyri në Instagram për të treguar se dikush po manipulon me likes dhe dislikes në këngën e fundit.

Ajo tha se kjo gjë nuk e ndalon atë të sjellë këngë të reja madje paralajmëroi një të re që do të publikohet së shpejti.

Më poshtë mund ta lexoni statusin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm