‘Mëkatarët nuk ndryshojnë’ për Arinda Gjonin (Video)

By

Këngëtarja Arinda Gjoni dje ka lançuar projektin e saj më të ri ‘Mëkatarët nuk ndryshojnë’. Me këtë këngë ajo është bërë pjesëmarrëse në festivalin ‘Kënga Magjike 2015’.

Projekti i Arindës është punuar në muzikë nga Florent Boshnjaku dhe Liberian Selimi ndërsa teksti i është besuar Olti Currit.

‘Mëktarët nuk ndryshojnë’ ka marrë kritika pozitive në orët e para të publikimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm