Megasun sjellë diellin në katër stinë!

By

Vera iku dhe jemi në ditët e para të vjeshtës. Pushimet për shumë nga ne kanë mbaruar mirëpo dëshira për t’u dukur të nxirë nuk iku me verën.

Por, ndërsa njerëzit preferojnë plazhin dhe pishinën për të marrë rreze dielli, në fakt ka një opsion më të sigurt që mund ta keni jo vetëm verës, por gjatë gjithë vitit.

Pamja ideale plotësohet me lëkurë të rrezitur që shkëlqen dhe adresa e vetme që ju duhet të dini është “Megasun Solarium” në Prishtinë, Prizren dhe Fushë Kosovë.

Salloni është i pajisur me solariumet më të avancuara në botë. “Megasun P9” i dizajnuar nga Porsche ju ofron komoditet, siguri dhe rezultate të dukshme. Gjithashtu, nga kjo teknologji më e fundit ju përfitoni ekstra kolagjen dhe Vitamin D.

Ndërkaq, ditët me shi të vjeshtës vijnë edhe me një lajm të ri. Momentalisht është e disponueshme edhe oferta e re nga Megasun. 5 seanca, gjegjësisht 50 min mund t’i përfitoni për vetëm 25 euro, dhe jo vetëm kaq, ju përfitoni edhe një tjetër seancë FALAS.

Andaj, çdo kohë të ditës, çdo ditë të javës dhe çdo stinë të vitit, ju mund të mbani ngjyrën e bukur të trupit vetëm me Megasun! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm