Megan Fox pasi piu një çaj halucinogjenik: “Ishte ferr në përjetësi!”

By

Megan Fox së fundmi rrëfeu një përjetim që nuk do e harrojë kurrë.

Në një udhëtim në Kosta Rika me të dashurin e saj Machine Gun Kelly, çifti kishin konsumuar një caj halucinogjenik të quajtur “ayahuasca”.

“Ne e pimë atë për tre netë. Ishte tepër intensive. Udhëtimi i të gjithëve është i ndryshëm. Natën e dytë shkova në ferr për përjetësinë, “tha ajo.” Thjesht njohja e përjetësisë është torturë në vetvete sepse nuk ka fillim, mes ose fund. Pra, ju keni një vdekje të vërtetë të egos”.

“Ajo tejkalon gjithçka që mund të bësh me terapi bisedash ose hipnoterapi ose ndonjë prej atyre gjërave,” shtoi ajo. “Thjesht shkon drejtpërdrejt në shpirtin tënd dhe të çon në burgun psikologjik ku mban veten. Pra, është versioni yt i ferrit, dhe unë isha padyshim atje,” shtoi Fox. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm