Mediat ndërkombëtare: 2018-ta viti i Rita Orës!

By

Elite Daily ka intervistuar këngëtaren shqiptare Rita Ora për të kuptuar më shumë rreth albumit të saj të dytë, por ndër të tjerash artikulli i tyre nis që 2018-ta do të jetë viti i saj.

Tutje tregohet që projekti i radhës publikohet në mars të vitit të ardhshëm teksa turi i saj fillon në Maj.

Fokusi ngelet te albumi që akoma nuk ka emër, por Ora për ta ka treguar se të gjitha këngët janë të lidhura me njëra-tjetrën dhe të gjitha bashkë tregojnë një histori.

Vëmendja sipas Elite Daily duhet të jetë të produksioni ‘Soul Survivor’ e cila flet për të gjithë njerëzit që kanë tentuar ti bëjnë keq Ritës, por që sërish ia ka dalur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm