Meda takon kopjen e tij nga Libani: Ja si duken dy djemtë krah njëri-tjetrit (FOTO)

By

Përgjatë kësaj jave që po lëmë pas, mediat dhe rrjetet sociale kanë vluar me fotografi të një djaloshi nga Libani që jeton në Amerikë e që duket goxha sikurse Meda.

E pak kush do mendonte se takimi mes dy djemve do realizohet kaq shpejt.

Kjo ka ndodhur në amerikë, ku edhe jeton libanezi 24 vjeçar.

Ky i fundit ka postuar fotografinë me Medën nën mbishkrimin: ‘Kënaqësi takimi me kopjen time shqiptare, Mehdin Përgjeqaj’.

Djemtë duken pa dyshim si dy pika uji! /Prive.al

Meda bëhet bashkë me kopjen e tij ?

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm