Meda poston foton me vëllain dhe ndjekësit ngelin të habitur!

By

Këngëtari Meda bashkë me familjen e ngushtë është tejet i ekspozuar në publik.

Në rrjete sociale, fotot me nënën, fëmijët dhe bashkëshorten Lulen janë tejet të shpeshta mirëpo është një tjetër anëtar i familjes të cilin nuk rastis ta shohim shpesh.

Fjala është për vëllain e këngëtarit me të cilin ai është shfaqur në një fotografi familjare.

Fansat kanë mbetur të habitur nga ngjashmëria e madhe në tiparet fizike mes dy vëllezërve Përgjeqaj siç vërehet në imazhin më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm