Meda me vogëlushin Denis: Momenti më i bukur baba dhe bir (VIDEO)

By

Ka krijuar një familje të madhe ngase tash është baba i katër fëmijëve dhe më i vogli ndër ta, është Denisi.

Denisi, vogëlushi i këngëtarit Mehdin Përgjeqaj, u lind në maj të këtij viti dhe është rritur mjaftueshëm që të luajë me babain e tij.

Pas një ahengu të madh që organizoi për synetinë e dy djemve të mëdhenj, Meda krahas angazhimeve muzikore, po ndanë pak kohë për Denisin e vogël, i cili është fëmija i fundit nga martesa me Luljetën.

Meda ka publikuar në Instagram një video, bashkë me Denisin të cilit po i falë momente të bukura, e për vete po ndërton kujtime të paharrueshme. /Prive.al

Me Denisin❤️

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm