Meda dhe Sinan Vllasaliu në duet, kjo është e vërteta (VIDEO)

By

Një fotografi e postuar në rrjete sociale nga Meda e Sinan Vllasaliu, ngriti dyshime për një duet mes tyre.

Mirëpo Prive ka mësuar se nuk ka të bëjë me një bashkëpunim.

Sinani ka publikuar sot një këngë të re e cila titullohet ‘Dashni’ ndërkaq Meda kohëve të fundit punoi me Vjollca Haxhiun për disa këngë.

Videoja e mëposhtme ua tregon detajet e tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm