Meda dhe Lulja shkëlqejnë në setin e ri

By

Janë një ndër çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Meda dhe Lulja, me familjen e tyre të shëndoshë janë për shumëkë model për t’u ndjekur.

E dyshja, shpesh janë aktiv në rrjete sociale me fotografi të përbashkëta.

Së fundmi, ata kanë realizuar një set profesional fotografik të përbashkët ku shkëlqejnë krah njëri-tjetrit. /Prive.al

View this post on Instagram

@agongjinofciphoto @luljeta_pergjeqaj

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm