‘Me ty po du’ thotë Graniti në këngën e re

By

Këngëtari Granit Miftari publikuar sonte projektin e rradhës me titull ‘Me ty po du’

Në zhanër ky krijim muzikor dallon nga këngët e kaluara pasi që është me ritmik dhe që e paraqet artistin krejtësisht ndryshe në dallim me të kaluaren.

Teksti i këtij projekti është shkruar nga Luaras Uka ndërsa është punuar me shumë përkujdes nga Nushi Music.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm