Më të lezetshëm se kaq nuk bëhet – a e patë duetin e parë të Valza Zhegrovës? (VIDEO)

By

Këngëtarja Valza Zhegrova, sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Për emrin e ri të shoubizit shqiptar, ky është edhe dueti i parë që sjellë nën produksionin e Mixey.

NGA PRAPASKENAT E XHIRIMEVE TE KETIJ KLIPI:

Zhegrova kësaj here ka lansuar këngë me një artist të ri, për të cilin është projekti i parë muzikor.

Ai quhet Zaza dhe është njëri ndër emrat më të rinj që i janw bashkangjitur menaxhmentit të Mixeyt ndërsa kënga e tyre quhet “Luje Baby”, ndërsa është aq ritmike, sa s’do ju zërë vend vend pa vallëzuar!

Artikuj të ngjashëm