Më shpejtë se që e keni menduar, mësohet data e lëshimit të klipit të Elvana Gjatës

By

Ditë më parë, Prive raportoi për projektin e ri të Elvana Gjatës, pas intervistës së saj ekskluzive dhënë për Klan Kosova.

“Sa shumë të pasna dashtë”, është titulli i këngës që rikthen artisten pas disa muajve pa projekte muzikore.

Kjo kënga do të lëshohet sonte me fillim të orës 18:30 dhe këtë e ka bërë të ditur vet Elvana përmes një videojë të shkurtër të postuar në Instagram./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BuWSNvHB4hi/

Artikuj të ngjashëm