Me puthje e përqafime në publik, çifti e konfirmuan lidhjen e tyre

By

Vitin e kaluar, sigurisht përfshirë dhe neve, nuk kishte ditë që s’e dëgjonim ngado super hitin e saj “Havana”.

Duket se tani, këngëtari i Shaën Mendes dhe Camila Cabello, kanë nisur një lidhje të re dashurie, bazuar në fotografitë që kanë nisur të qarkullojnë. Këngëtari 20 vjeçar dhe këngëtarja 22 vjeçare, janë parë duke mbajtur duart me njëri tjetrin gjatë një shëtitjeje të mërkurën që lamë pas, në West Hollywood të Kalifornisë.

Po ashtu, Shawn dhe Camila, janë parë prapë bashkë në festën e 4 Korrikut, në një ndejë private te një mik i tyre.Thashethemet për dyshen, për një lidhje të mundshme, kanë nisur qysh kur Camila u nga Matthey Hussey. Dyshja sapo kanë lansuar edhe një bashkëpunim, këngën “SENORITA”, ku ata shfaqen shumë intimë në klip.

Por pas fotove të fundit që i publikuan dyshja shihen shumë komod dhe afër njëri tjetrit nuk ka të mohuar që ata janë në lidhje.

shawn mendes camila cabello hold hands sunday brunch 164319060

shawn mendes camila cabello hold hands sunday brunch 174319061

 

Artikuj të ngjashëm