Me pamje seksi, Rina dhe Sin Boy paralajmëron projektin e ri (VIDEO)

By

Pas “Sari”, Rina Balaj dhe Sin Boy kanë ndarë pak sekuenca nga kënga e tyre e re.

Çifti i njohur shqiptar, realizuan një video seksi duke e ndarë atë në Instagram me ndjekësit e tyre të shumtë.

Rina kërkoi 30 mijë komente nga fansat për ta publikuar këtë projekt i cili duket të jetë hit që në dëgjimin e parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm