Me një të mitur në tavolinë, Real flet për gjoksin e Erës dhe Encës

By

Disa video të publikuara në instagramin zyrtarë të dyshes Blunt dhe Real, kanë qenë krejtësisht të papërshtatshme sepse për protagonist në këto video kanë marrë edhe një të mitur.

Derisa Blunt po xhironte Real shihet i ulur në tavolinë me një djalë të vogël, e me të flet për gjoksin e Era Istrefit dhe të Enca Haxhiut.

Ata madje në tavolinë kanë edhe dy torta në formë të gjoksit të femrave dhe flasin se si do i hanin.

Një video si kjo është shumë e papërshtatshme për një djalë të mitur, i cili nuk duket të jetë më shumë se 10-të vjeç. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm