Më në fund, zbulohet i dashuri miliarder i Morena Tarakut (FOTO)

By

Me sa duket, Morena Taraku u zhvendos nga Kosova në Turqi për një arsye shumë të fortë.

Këngëtarja/modelja la vendin për të dashurin, i cili tashmë u zbulua.

Është Sasha Sobhani – miliarder nga Teherani i cili aktualisht po jeton në Turqi.

Një fotografi e çiftit po qarkullon në rrjete sociale, e publikuar nga vetë ai nën të cilën shkroi: “Ekziston vetëm një lumturi në këtë jetë, të duash dhe të të duan”.

Edhe pse llogaria e të dashurit të Morenës është private, ai shihet që ndiqet nga këngëtarja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm