Më në fund, Rina zbulon datën e publikimit të këngës së re

By

Rina Balaj më në fund ka zbuluar datën e lansimit të këngës e cila u bë virale.

Edhe pse ajo tha se ndoshta nuk do ta publikonte kurrë, fansat e detyruan që ky projekt të dalë pasi u pëlqye shumë.

Më 31 maj në orën 18:00, lajmëroi Rina përmes rrjeteve sociale se projekti do jetë në YouTube dhe ne mezi po presim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm