Më në fund: Publikohet projekti i Noizyt me reperin italian (VIDEO)

By

Kënga e cila u paralajmërua gjatë gjithë verës, më në fund u publikua dhe tashmë gjendet në youtube.

Bëhet fjalë për ‘Parku i Lojërave’ të Noizyt në bashkëpunim me reperin e njohur italian Ghali.

Ky projekt pati për t’u publikuar kohë më herët por u shtyje për shkaqe të panjohura.

Megjithatë, kënga gjendet në youtube dhe tashmë të gjithë mund ta shikoni.

Kujtojmë se Noizy së shpejti sjell këngë edhe me Dafina Zeqirin – bashkëpunimi i parë mes dy artistëve të cilët dikur nuk flisnin me njëri-tjetrin.

Videon e re të Noizyt mund ta shikoni duke klikuar KËTU./Prive.al

Artikuj të ngjashëm