Më në fund, Majk konfirmon lidhjen! (FOTO)

By

Muajve të fundit, Majk ishte në ballinën e mediave rozë për shkak të lidhjes së tij të re me të dashurën Melita Nushi.

Por, këngëtari asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen as me deklaratë të lëshuar e as me postime në rrjete sociale.

Ishin mediat online – shpesh Prive, që kapën çiftin paparazzi duke shijuar kohë me njëri-tjetrin.

Tani, Majk e ka konfirmuar në një mënyrë pasi bëri një postim në instastory duke xhiruar këmbët e tij dhe të Melitës.

Ju kujtojmë që këngëtari është baba i Roanit – djalin të cilin e ka me ish të dashurën, Majlinda Zeka./Prive.al

Artikuj të ngjashëm