Më në fund, këngëtarja e famshme fejohet me të dashurin e saj (FOTO)

By

Edhe një dasmë e famshme do të realizohet së shpejti.

Bëhet fjalë për Hilary Duff e cila tashmë është një grua e fejuar.

Aktorja 31 vjeçare ka dhënë lajmin në llogarinë e saj në Instagram, duke njoftuar se Matthew Koma i ka propozuar asaj.

“Ai më pyeti të isha gruaja e tij”, shkroi Hilary.

Aktorja dhe i fejuari i saj janë në lidhje që nga viti 2017 dhe kanë një vajzë së bashku.

Hilary ka edhe një djalë nga martesa e saj e mëparshme.

View this post on Instagram

He asked me to be his wife♥️

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Artikuj të ngjashëm