Më në fund erdhi dhurata për Çiljetën?! (Foto)

By

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është bërë mjaft aktuale pas rikthimit në diskografi me projektin ‘Gangsta Love’.

Me tu kthyer ka marrë shumë komplimente por edhe dhurata nga fansat.

Kohë më parë ka publikuar në instagram një portret që i është bërë e tani ajo i ka shkuar dhe në shtëpi.

E dashuruar pas pikturës, Çili e ka vendosur në mur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm