Më në fund Bora Zemani thyen heshtjen për Donaldin

By

U bënë javë që rrjeti gumëzhin për puthjen e Donaldit dhe Borës brenda Big Brother VIP.

Por vëmendjen më të madhe së fundmi e mori puthja e Donaldit me banoren tjetër, Beatrix Ramosaj.

Ndonëse rrjetet sociale vlonin duke i dalë në mbrotje Borës, ajo nuk reagoi asnjëherë.

Por më në fund ajo theu heshtjen me postimin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm