‘Me mu’ publikohet këtë javë!

By

Pasi regjistroi 8 milionë shikime në YouTube kënga e Gold AG me Greta Koçin, këngëtarët po e shohin të arsyeshme të publikojnë këngën e re.

Në një status që ka bërë Gold Ag ka lënë për të kuptuar se gjatë javës do të lançohet projekti i tij me motrat Koçi.

‘Me mu’ që mban emrin kënga e Arianit me Gretën e Enin është përfunduar para disa jave dhe klipi i saj është realizuar nga Max Production.

Artikuj të ngjashëm