Me modelin e ri të flokëve Artani bëhet ‘nusja’ e shtëpisë

By

Sot gjatë ditës, Artanin do të mund ta keni parë me një model ndryshe flokësh.

Kaçurrelat e tij të dendura banori i ka piastruar gjë që ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi.

Ai kësaj here mori përsipër shërbimin me çaj dhe banorët e ngacmuan.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm