Me këtë metodë të re, Tuna po synon rikthimin e linjave trupore

By

Është bërë një vit nga momenti kur këngëtarja Tuna Sejdi solli në jetë fëmiun e parë.

Tiani ka qenë gjithçka për këngëtaren në 12 muajt e fundit që shënuan edhe pauzën nga muzika për këngëtaren.

Por me verën në prag dhe projektet e paralajmëruara, kohë duhet kushtuar edhe vetes dhe pjesës së rëndësishme të rikthimit në linjat trupore.

Për këtë, Tuna ka vendosur që t’i nënshtrohet një regjimi ushqimor dhe ushtrimeve të teknikës së re të sjellë në Kosovë nga Geta Beqa.

Këngëtarja është bashkangjitur në atë që njihet si ‘jumping fitness’ ku ushtrimet bëhen relaksuese nën ritmin e muzikës dhe kërcimit në trampolinë.

Suksese Tunës! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm