Me këtë kuptoni që GASHI ka fansa të zjarrtë

By

GASHI, këngëtari me prejardhje shqiptare ka kohë që ka zënë vend në industrinë amerikane të muzikës.

Kohëve të fundit Chris Brown dhe ai bënë një remake të këngës “Safety”.

E sa të zjarrtë janë fansat e Gashi-t, këngëtari na la të kuptojmë nga postimet në llogarinë e tij në Instagram.

Dy prej tyre kanë bërë tattoo fytyrën dhe emrin e këngëtarit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm