“Më kërkoni falje” – me kë e ka Enca? (FOTO)

By

Këngëtarja e famshme shqiptare dhe shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj, ka bërë një postim pak të ‘çuditshëm’ në Instagram.

Ajo tha se nuk do ta mbyll keq me asnjë këtë vit, duke lënë të kuptohet se me dikë ka pasur ndonjë ‘problem’ nëse mund ta quajmë kështu.

“Nuk dua ta mbyll keq kete vit me asnje…keshtu qe me kerkoni falje”, ka shkruar ajo nën një fotografi të saj.

Nuk dihet në fakt për kë e ka pasur këtë ‘thumb’ megjithëatë, urojmë që Enca t’i ketë pranuar deri tani kërkim-faljet dhe t’i ketë rregulluar marrëdhëniet me këdo që nuk e ka pasur mirë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm