Me kë prej ish-shoqeve nuk flet Françeska? (VIDEO)

By

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, nuk flet me disa shoqe të saj.

Gjatë intervistës me pyetje provokative në emisionin Prive javë më parë, ajo tregoi shumë gjëra rreth saj.

Kush nga politikanët ka flirtuar me të, cili është pushimi i ëndrrave, me kë nuk flet dhe cila ishte oferta më e çuditshme që ka marrë?

Këto dhe jo vetëm i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm