Me kë po sjellin bashkëpunim Endri dhe Stefi? (Video)

By

Janë mjaft të kërkuar për të kënduar Live në shumë ambiente, sidomos ato familjare.  Po përpos atyre janë të pranishëm në festivale.

Përpos atyre dyshja do sjellin një bashkëpunim me Aleksandër Gjokën, që do jetë një rock baladë.

Ky projekt do të finalizohet edhe me klip dhe do të publikohet gjatë stinës së nxehtë.

Ndërsa pas 25 vitesh ata kanë publikuar një videoklip së bashku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm