Me kë po bashkëpunon Valza Zhegrova në projektin e ri muzikor? (VIDEO)

By

Artistja e re Valza Zhegrova, që u bë e njohur me anë të videove në rrjetet sociale, për herë të parë po sjellë duet.

Këngëtarja që tashmë është duke u menaxhuar nga producenti i njohur Mixey, zbuloi për Prive, planet e saj lidhur me muzikën si dhe foli për bashkëpunimin e ri i cili do të lansohet në fund të këtij muaji.

Se çfarë tha Valza dhe me kë është bashkuar ajo për këngën e tretë si artiste e re në estradë, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm