Me kë po bashkëpunon S4MM në këngën e re? (FOTO)

By

Së shpejt vjen një këngë e re nga S4MM.

Reperi nga Tetova kësaj radhe u bë bashkë me Fajtin dhe lajmi u bë i ditur nga vet ata në rrjete sociale.

S4MM nuk dha detaje rreth datës së lansimit megjithatë, imazhi i postuar dëshmon se ata kanë përfunduar xhirimet e klipit dhe projekti pritet të publikohet shumë shpejtë./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S4MM (@samirs4m)

Artikuj të ngjashëm