Me kë po bashkëpunon Noizy në këngën e re?

By

Noizy ka kohë që ka paralajmëruar shumë projektë të cilat do të publikohen gjatë verës.

Pa dhënë shumë detaje, reperi nga Shqipëria tregoi se do të ketë shumë bashkëpunime me këngëtarë të njohur të estradës shqiptare por edhe jashtë saj.

Puna për disa prej tyre veç ka nisur, dhe xhirimet e klipeve kanë filluar që nga java e kaluar.

Për disa këngë që Noizy do t’i sjellë për publikun, po përkujdeset Elgit Doda me të cilin reperi ka bashkëpunuar shpesh herë.

Disa prej projekteve pritet të publikohen gjatë qershorit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm