Me kë nuk është “dëgjuar moti” Greta Koçi?! (VIDEO)

By

Pas koncertit në Preshevë ku u prit mjaft mirë nga fansat e saj atje, të shohim se sa do ketë sukses me projektin e saj të radhës, këngën dhe videoklipin e saj më të ri realizuar nga “Max Production”.

Kënga e publikuar sot mban titullin “S’jena ni moti” për tekstin e së cilës është përkujdesur reperi nga Kosova Mozik derisa muzikën e kanë  bërë Zzap’nChris.

Ndryshe Greta Koçi  para këtij projketi kishte realizuar një këngë tjetëer me titull    “I besova” e cila pati rezultuar tejët e sukseshme./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm