Me kë ka rënë në dashuri Era istrefi?

By

Këngët  hite , muzika dhe stili aq unik paraqitja ekstravagante nëpër koncerte dhe videoklipe e bëjnë Era Istrefin një prej këngëtareve më të përfoluar shqiptare.
Megjithse ajo pohon gjithmonë se tekstet e saj kan të bëjnë me gjendjen momentale të saj dhe me jetën private, ajo asnjëherë nuk ka deklaruar  diqka konkrete në lidhje me jetën e saj personale.
Mirëpo sot në rrjetin social snapchat,ajo nëpërmjet  një videoje  ka treguar dashurinë e saj aq të madhe për getet e saj me dizajn të qëndisur me lule të zeza.
Duket se këngëtarja e adhuron këtë lloj veshje, duke rikujtuar që me të ngjashëm material paraqitet tek videoklipi i saj i tretë “A po don” , videoklip ky në të cilin ishin përfshirë edhe motrat e saj Nora dhe Nita.12900087_10208551602737816_1634132488_n

nora
Kujtojmë që së fundmi Era ka nënshkruar kontratë me shtëpinë diskografike “Ultra  Music”  , produkt ky i hitit të saj të fundit “Bon Bon”/Prive.Al/

Artikuj të ngjashëm