Me kë ishte Dua në Kiev të Ukrainës?

By

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, ka performuar dje në finalen e Ligës së Kampionëve, ku janë ndeshur Real Madrid dhe Liverpool, transmeton Klan Kosova.

Dua Lipa performoi këngët e saj në stadium, pak para nisjes së lojës ku ajo e ndezi skenën me hitet e saj.

I pranishëm ishte edhe babai i saj Dukagjini dhe vëllai Gjini.

Artikuj të ngjashëm